•     
 •     
 •     
TRAMPOLINEPICS.COM
VISIT OUR TRAMPOLINE GALLERY
Latest pictures: World Cup Loulé, Portugal 2015Human hand holding an iPad showing the Trampolonepics Gallery with an image of World Cup Loulé, Portugal 2015

Vítejte na Eurotramp

Eurotramp je světová jednička specializující se na stavbu trampolín s více než 55 lety zkušeností. Vyrábíme vysoce kvalitní výrobky jak pro profesionální sportovní soutěže,tak pro volný čas a venkovní prostředí. Vysoké standardy kvality, snaha o inovace, zaměření na zákazníka a maximální spolehlivost se odráží v každé trampolíně od Eurotramp. Není náhodou, že nejlepší atleti po celém světě každý den vkládají důvěru do našich trampolín a našich služeb.

Proč Eurotramp? Reference Merchandise

Trampolínové soutěže

 • Olympic Games Tokyo (Japan) - 2020
 • World Championships Baku (Azerbaijan) - 2021
content-home-madeInGermany

Vyrobeno v Německu

"Vyrobeno v Německu" znamená prvotřídní řemeslné zpracování, nejvyšší snaha o spravedlivé pracovní podmínky. Všechny výrobky Eurotramp jsou vyráběny výhradně v naší továrně v Bádensku-Württembersku.

content-home-naturstrom

Udržitelný rozvoj v každém ohledu

Celý Eurotramp získává elektrickou energii pro výrobu a vývoj z obnovitelných zdrojů a spoléhá na udržitelnost nejen s ohledem na kvalitu a servis. Pro více informací prosím navštivte www.naturstrom.de

Novinky

 • 34th FIG Trampoline Gymnastics World Championships 2019

  12-02-2019

  Trampoline World Championships 2019 in Tokyo are over! Thanks and congratulations to all!

  All pictures on www.trampolinepics.com/2019_tokyo

 • Supplier of Pacific Rim Gymnastics Championships 2020

  11-26-2019

  We are very happy to announce that Eurotramp will be the trampoline supplier for the upcoming 2020 Pacific Rim Gymnastics Championships! The Pacific Rim Championships are being held from 17 – 19 April 2020 in Tauranga, New Zealand. 

  More Info: https://bit.ly/37E3D6T

 • Mehr Platz für große Sprünge!

  11-22-2019

  Ein weiterer Meilenstein für Eurotramp: Pünktlich vor der Trampolin-WM und den Olympischen Testspielen in Tokio durfte Eurotramp am 18.11. das Richtfest für den Bau der neuen Produktionsstätte im Weilheimer Wasserrain begehen.Traditionell wurde dies mit dem beteiligten Architekturbüro Besemer, den Firmen Renke, Moll, Naasz, Fertig, Schindler, der Inhaber-Familie Hack sowie der gesamten Eurotramp-Belegschaft gefeiert. Nach alten Brauch zelebrierte auch der Baupartner und Inhaber der Firma Renke einen Teil des festlichen Akts.An dieser Stelle ist es Eurotramp ein großes Anliegen, allen beteiligten Firmen einen Dank auszusprechen für die große bisherige Leistung und das große Engagement. Schon jetzt freut sich die gesamt Firma auf die Fertigstellung und die Erweiterung aller Möglichkeiten der Trampolin-Produktion in Weilheim.

 

Cookies / Privacy Policy

For optimal design and presentation of content, this site uses cookies and analysis tools.
Detailed information about the processing of your data can be found in our privacy policy.